0

Lexia Education består av ulike team 

photo-1495474472287-4d71bcdd2085

Vi består i dag av tre team

  • Kurs- og undervisningsteamet

  • Legal tech-teamet

  • Streaming-teamet

Kurs- og undervisningsteamet utvikler juridiske kurs, slik som våre kurs i regi av Norsk forum for Erstatningsrett (NFFE) og for en rekke eksterne oppdragsgivere.

Legal tech-teamet utvikler Personskadeportalen, og består av tekstforfattere, databaseutviklere og et analyseteam for koding av rettskilder.

Streaming-temaet har ansvaret for gjennomføring av våre streamingtjenester og produksjon av e-kurs.

Team-medlemmene

Morten Kjelland 1

Morten Kjelland

Professor dr. juris og advokat

Stifter av Lexia Education, styreleder, konseptutvikler og fagansvarlig

morten@lexiaeducation.no

+47 916 82 025

Jana

Jana Uglebakken

Jurist

Daglig leder/CEO

jana@lexiaeducation.no

+ 47 994 66 884

350170738_238904428761061_1192245597953293579_n

Nora Elise Lind-Iversen

Medredaktør og koordinator

nora@lexiaeducation.no

Younes Hansen

Younes Hansen

Streaminghost, support, digital utvikler

younes@lexiaeducation.no

Emma

Emma Arnesen Doksheim

Streaminghost, redaksjonsmedlem

emma@lexiaeducation.no

349515004_1266163247438349_2894790365721273685_n

Rose Lund Reinsnes

Redaksjonsmedlem

rose@lexiaeducation.no

349227821_224224527036774_6229981257924408921_n

Sofie Aambakk

Redaksjonsmedlem

sofie@lexiaeducation.no